Електронні торги через систему ТБ «Української універсальної біржі»

Ще з 2016 року біржа створює онлайн аукціони, реалізовуючи різноманітні товари від транспорту та нерухомості, до одягу та аксесуарів. Також проводяться благодійні аукціони, допомагаючи людям, яким потрібна матеріальна та інша допомога. ТБ «УУБ» допомагає людям офіційно реалізовувати власне майно на власному безпечному майданчику. А чесна конкуренція та якість проведення аукціонів, робить весь процес максимально швидким та успішним.

Люди, компанії-трейдери та іноземні підприємства довіряють біржі, адже знаю рівень її безпеки. За цим слідкують фахівці торгової біржі, яким допомагають громадські діячі та волонтери, роблячи усі онлайн торги максимально прозорими. Саме завдяки цьому, такі електронні торги мають попит та перспективу у майбутньому, а кожен аукціон закінчується успішним підписанням договору купівлі-продажу покупця та продавця.

Кожен охочий, зареєструвавшись на офіційному сайті «Української універсальної біржі» www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/prodazha-drevesyny-na-elektronnoj-ploshadke-saleuubcomua/, може безперешкодно брати участь в електронних аукціонах та отримувати гарні прибутки з реалізації. Крім того, є можливість познайомитись з представниками великих компаній, та працювати вже напряму з ними. Також на цьому сайті можна переглянути усі наявні, активні та популярні аукціони та швидко подати заявку на участь у ньому.

Декілька слів про можливості торгово-ресурсної біржі «УУБ»

Біржа реалізовує рухомі та нерухомі об’єкти, які раніше належали банкрутам та боржникам банків, але за рішенням суду ці товари були вилучені з їхньої власності. Саме ця біржа є членом системи електронних торгів конфіскованим майном, що відповідає переліку Операторів. Біржа «УУБ» має величезний досвід з продажу активів боржників. Тому для зручності та розширення можливостей, вона пройшла авторизацію як майданчик конфіскованого майна. Крім того, вона має 4 рівні акредитації, що є великою рідкістю для інших українських електронних майданчиків.

Кожен учасник «Української універсальної біржі» може отримати:

  • консультації від фахівців електронної системи на будь-якому етапі аукціону, та інших питань;
  • юридичні супроводи;
  • технічну підтримку персонального менеджера у режимі 24/7;
  • допомогу у пошуку необхідного лоту через використання зручних фільтрів;
  • абсолютну безпеку та швидкі торги з чесною конкуренцією;
  • супровід під час купівлі-продажу майна.