ruua

Шановний відвідувач нашого сайту!

Ласкаво просимо на сайт однієї з кращих автошкіл міста Київ в Святошинському районі.

Телефони:
044-458-99-48
066-652-43-99
096-687-59-54
093-628-53-84
Ранкова група
Заняття два рази на тиждень.
Режим роботи:
1 група: понеділок і середа 10:00 - 14:00
2 група: вівторок та четвер 10:00 - 14:00

Група вихідного дня
Режим роботи:
Субота, неділя
10:00 - 14:00

Вечірня група
Заняття 3 рази на тиждень
режим роботи
18:30 - 21:00

Київська автошкола (Борщаговка) - Спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України - надійна та професійна автошкола, має багаторічну гарну репутацію з підготовки водіїв категорії "В".

Якщо Вам потрібна хороша Київська автошкола, з якісною підготовкою навчання водіїв у категорії водіння "В"?
- Ви потрапили за адресою.

Київська автошкола (Борщаговка) - Спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України має ліцензію.
Ліцензія Міністерства освіти: серія АЕ № 458614. Термін дії ліцензії 03.06.2014 р.- 03.06.2017 р.
Наказ МОН України від 11.06.2014 р. №2323-л.

Київська автошкола - спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України заснована в 1980 році.
Всі ці роки Київська автошкола надавала послуги професійного навчання водіїв у категорії водіння "А" та "В". За 30 років роботи Київська автошкола підготувала та випустила понад 30 000 водіїв, водіїв отримавших посвідчення водія (права водія) на право керування автотранспортом у категорії водіння "В". Сьогодні - це досвідчені водії з великим досвідом водія.

Київська автошкола (Борщаговка) - спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України має велику підготовчо-освітню базу. Київська автошкола стежить за сучасними тенденція навчання, і постійно вдосконалює свою підготовчу програму навчання. За ці роки в автошколі зібрався професійний і злагоджений колектив, що складається з викладачів та інструкторів з високим рівнем уміння водіння та навчання керування транспортним засобом, а також великим досвідом роботи у своїй галузі.
Київська автошкола - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України ФотоКиївська автошкола - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України Фото
Київська автошкола (Борщаговка) - спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України має свій власний автотранспорт. Ви маєте можливість вибрати на якій машині і в який час Вам буде зручно навчатися водінню.
На Ваш вибір пропонуються наступні автомобілі: Shkoda Fabia, Shevrolet, Opel, Lada Kalina.
Автомобіль, на якому курсант проходить навчання надається для складання іспитів в МРЕО.

Термін навчання в Київській автошколі в Святошинському районі - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України становить два з половиною місяці. За цей час Ви пройдете курс навчання, від аз правил дорожнього руху, до навчання водінню автомобілем в реальних і складних міських умовах Київських доріг. Тільки в таких реальних умовах можна по справжньому відчути ритм дороги, під чітким керівництвом інструкторів Київської автошколи, Ви навчитеся впевнено почувати себе за кермом автомобіля на жвавих міських дорогах й автомагістралях.

Навчання в Київській автошколі Святошинського району ділиться на теоретичний курс і практичний курс.
Наповнюваність вечірніх груп становить до 30 курсантів. Наповнюваність ранкових груп і груп вихідного дня становить 10-20 курсантів.
Київська автошкола - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України ФотоКиївська автошкола - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України Фото
Теоретична частина складається з лекційних занять, розрахованих на 100 годин. Сюди входять: правила дорожнього руху, автотранспортне право, основи безпеки, основи водіння, надання першої медичної допомоги.

Практична частина складається з практичного навчання водінню автомобіля разом з інструктором. На практичну частину водіння автомобіля відводиться 40 навчальних годин, як показує досвід щонайменше таку кількість часу необхідно більшості курсантів для акліматизації в авто середовищі та засвоєнні теоретичної бази водіння автомобіля. Заняття проводяться з кваліфікованим інструктором з водіння автомобіля на спеціально призначеному для навчання автомобілі. При необхідності для закріплення отриманих знань або поліпшення водійських навичок Київська автошкола надає додатково оплачувані заняття.

Після навчання Київська автошкола готує і передає Ваші документи в ДАІ і МРЕВ. З гордістю хочемо відзначити, що відсоток здачі іспитів у ДАІ нашими випускниками з першого разу дорівнює близько 95%, що є показником дуже високого рівня теоретичної та практичної підготовки випускників нашої автошколою.

Вартість навчання в Київській автошколі - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України становить 4200 гривень.
Київська автошкола - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України ФотоКиївська автошкола - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України Фото
Оплату за навчання можна провести за готівковий розрахунок або по перерахунку. За бажанням учнів Київська автошкола надає можливість поетапної оплати навчання. Єдиною умовою в даному випадку буде наступне: повна сума вноситься не пізніше, ніж за 2 тижні до закінчення водійських курсів.

Якщо у Вас немає водійського посвідчення, а воно Вам необхідно
Київська автошкола в Святошинському районі СТК ім. С. П. Корольова ТСО України запрошує Вас!

Девіз нашої автошколи - "Професіоналізм і доброзичливість"

У Київській автошколі в Святошинському районі СТК ім. С. П. Корольова ТСО України - Ви пройдете повний теоретичний курс з теорії та повний практичний курс з практики водіння автомобіля разом з досвідченими професійними інструкторами.

У Вас є питання?
Телефонуйте або завітайте до нас, ми відповімо на всі Ваші питання.

Ви переконаєтеся, що спортивно-технічний клуб ім. С. П. Корольова ТСО України - дійсно одна з найкращих Київських автошкіл у навчанні водіння автотранспорту категорії "В".

Борщаговка, Святошинський район, місто Київ, вулиця Симиренка, 1

Київська автошкола - СТК ім. С. П. Корольова ТСО України Фото


Ми встановили відео-регістратори на всі учбові автомобілі

В багатьох авто-школах є проблеми з контролем процесу проведення практичних занять з водіння транспортних засобів. В нашій школі вирішили це питання з застосуванням відео- регістраторів.

Ми встановили відео-регістратори на всі учбові автомобілі і тепер маємо можливість в кінці дня бачити як проходили заняття, по яким вулицям проходив маршрут, чути коментарі в салоні автомобіля , відповіді і дії учнів в процесі навчання.

Для просмотрів відеозаписів ми використовуємо комп’ютер в який встановлюємо карту памяті з відео-регістратора що дозволяє демонструвати запис широкій аудиторії або демонструємо через проетор на екран для всієї групи учнів. Якщо матеріал цікавий його можно залишити для подальшої демонстрації. Таким чином ми можемо контролювати процес навчання.

Більшість учнів с задоволенням передивляються кадри своєї їзди, бачать помилки на які вказує інструктор в записі розмови в автомобілі.

При бажанні учнів можна зробити запис на їхні відео-носії для перегляду в колі сімї і з друзями, що є додатковою рекламою для автошколи. З часом ми розмістимо кращі уроки на нашому сайті і при бажанні на сайті Київської міської організації щоб показати що навчання в наших школах проходить цікаво.

Сайт создан студией компьютерного дизайна Агрия 2010 © || Сайт создан студией компьютерного дизайна "Агрия" || Валидность кода HTML CSS